umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyPeeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny
Sonoforeza

Jest to rodzaj zabiegu złuszczającego polegający na zastosowaniu ultradźwięków. W wyniku ich działania rogowa warstwa naskórka zostaje rozbita i usunięta. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Skóra po zabiegu jest nie tylko oczyszczona – złuszczony zostaje martwy naskórek, usuwany jest nadmiar łoju, a przy okazji wykonywany jest mikromasaż o charakterze biostymulującym. Kawitacja bardzo dobrze nawilża i przygotowuje skórę przed kolejnymi etapami zabiegu. Jego dopełnieniem mogą być aktywne preparaty, np. wit. C lub serum, które zostają wprowadzone, również za pomocą ultradźwięków, wgłąb skóry (sonofereza).

Metoda ta przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej, delikatnej, a także dotkniętej trądzikiem różowatym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe zakończony szpatułką do przesuwania po wilgotnej skórze. Podczas zabiegu szpatułka przesuwana jest po twarzy, szyi, dekolcie wykonując jednocześnie delikatny, ale głęboki masaż. Podczas całego procesu skóra jest cały czas nawilżana, dzięki czemu powstają na niej mikroskopijne pęcherzyki, w których panuje zmienne ciśnienie. Pęcherzyki te pod wpływem ultradźwięków pękają, uwalniają ciepło, rośnie ciśnienie i efektem tej małej implozji jest rozbicie martwych komórek naskórka.

PREPARATY AKTYWNE:

Preparaty aktywne dobierane są indywidualnie w zależności od kondycji, typu skóry.

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

 

twarz + szyja 150 zł
kawitacja + sonoforeza 200zł