umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyMezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa
Odmłodzenie skóry

Bezinwazyjny zabieg wykorzystujący w swoim działaniu zjawisko elektroporacji czasowo zwiększając przepuszczalność błony komórkowej, otwierając w niej kanały hydrofilowe, co umożliwia przyswojenie dużych cząstek preparatów leczniczych.

Do najważniejszych efektów mezoterapii zalicza się regenerację skóry, poprawę napięcia skóry, wygładzanie zmarszczek i ich redukcja, zmniejszenie cellulitu, poprawa owalu twarzy, poprawa krążenia, dotlenienie i nawilżanie skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg wykonywany jest przy użyciu aparatu emitującego impulsy elektromagnetyczne wywołujące zjawisko elektroporacji. Elektroporacja polega ona na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Zabieg umożliwia otwarcie przegród międzykomórkowych przez działania pola elektrycznego oraz impulsów elektrycznych. W tym czasie wprowadzane preparaty aktywne docierają do głębszych warstw skóry, z łatwością przenikają przez skórę rogową. Zabieg poprawia kondycję skóry, a substancje aktywne odżywiają i pogrubiają naskórek. Impulsy elektryczne możemy regulować, zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniego impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju i problemu skóry twarzy czy ciała. Elektroporacja jest procesem aktywnym; działając impulsami głęboko wprowadzone preparaty działają bardzo długo po zakończeniu zabiegu.

Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji.

WYBRANE PREPARATY AKTYWNE:

Zabieg mezoterapii ma bardzo szerokie spektrum zastosowania a preparaty dobierane są indywidualnie w oparciu o diagnozę skóry. Przykładowe preparaty:

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

 

MEZOTERAPIA POPRZEDZONA MIKRODERMABRAZJĄ DIAMENTOWĄ

twarz + szyja 250 zł