umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Pielęgnacja ciałaMasaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne

Dla tych z Państwa, którzy szukają odrobiny relaksu, zachęcamy do wygospodarowania dla siebie czasu i skorzystania z oferty masaży w Salonie Alicja. Kosmetologia. Masaż w znakomity sposób niweluje zmęczenie, stres, gorsze samopoczucie, a także często doskwierające nam bóle pleców i głowy. Nasz zespół zapewni komfort, profesjonalnie wykonany zabieg. Rekomendujemy sprawdzenie każdego z oferowanych masaż i wyboru tego, który najbardziej Państwu służy.

masaż klasyczny
Podstawowa technika masażu. Najpopularniejszy masaż, który w naszym gabinecie przybiera formę relaksacyjną. Jego zadaniem jest przede wszystkim poprawa stanu psychofizycznego. Masaż klasyczny pomaga odzyskać spokój i równowagę, ponadto rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

Masaż polega na stosowaniu różnorodnych metod dotykania: głaskania, rozcierania, oklepywania, ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Przy masażu wykorzystywane są różnego rodzaju olejki eteryczne, w zależności od upodobań. Chwile relaksu dopełni wyważona muzyka.

masaż klasyczny 75 min 150 zł
masaż klasyczny 60 min 120 zł
masaż klasyczny 45 min 90 zł
masaż klasyczny 30 min 60 zł
masaż leczniczy
Masaż leczniczy wybranej części ciała.

masaż leczniczy 75 min 150 zł
masaż leczniczy 60 min 120 zł
masaż leczniczy 45 min 90 zł
masaż leczniczy 30 min 60 zł
masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami stanowi połączenie tradycyjnych technik klasycznych z użyciem kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Jest niezwykle przyjemny, a jego terapeutyczne działanie jest związane z różnicą temperatur między ciałem, a kamieniami. Ciepło absorbowane przez skórę wnika w jej głębsze warstwy.

Masaż ma działanie rozluźniające, sprzyja regeneracji siły, likwiduje stres i zmęczenie. Pozwala odpocząć i odprężyć się.

masaż 75 min 150 zł
masaż 60 min 120 zł
masaż 45 min 90 zł
masaż 30 min 60 zł
masaż bańką chińską
Bańka chińska to najstarsza i najbardziej znana metoda posługiwania się podciśnieniem w terapii. Masaż bańką chińską polega na przesuwaniu bańki, w której  wytworzone zostało podciśnienie, po naoliwionej skórze w miejscu objętym cellulitem.
masaż 45 min 90 zł
masaż 30 min 60 zł