umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Pielęgnacja ciałaMasaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne

Dla tych z Państwa, którzy szukają odrobiny relaksu, zachęcamy do wygospodarowania dla siebie czasu i skorzystania z oferty masaży w Salonie Alicja. Kosmetologia. Masaż w znakomity sposób niweluje zmęczenie, stres, gorsze samopoczucie, a także często doskwierające nam bóle pleców i głowy. Nasz zespół zapewni komfort, profesjonalnie wykonany zabieg. Rekomendujemy sprawdzenie każdego z oferowanych masaż i wyboru tego, który najbardziej Państwu służy.

masaż klasyczny
Podstawowa technika masażu. Najpopularniejszy masaż, który w naszym gabinecie przybiera formę relaksacyjną. Jego zadaniem jest przede wszystkim poprawa stanu psychofizycznego. Masaż klasyczny pomaga odzyskać spokój i równowagę, ponadto rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

Masaż polega na stosowaniu różnorodnych metod dotykania: głaskania, rozcierania, oklepywania, ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Przy masażu wykorzystywane są różnego rodzaju olejki eteryczne, w zależności od upodobań. Chwile relaksu dopełni wyważona muzyka.

cena zabiegu 100 zł
masaż częściowy
Masaż klasyczny wybranej części ciała.

cena zabiegu 70 zł
masaż świecą aromatyczną
Masaż o kojących, relaksacyjnych właściwościach łączący w sobie masaż, aromaterapię i ciepło płomienia świecy. Wykonywany jest włącznie ciepłym olejkiem ze świec. Świece tworzone zostały z mieszanki szlachetnych maseł i olejów roślinnych najwyższej jakości. Bazę tego unikalnego produktu stanowi wyjątkowe połączenie maseł Shea i Illipe oraz cenionych w kosmetyce olejów, między innymi sojowego i jojoba. Całość wzbogacona została woskiem pszczelim, z jego leczniczymi właściwościami oraz odmładzającą witaminą E.

Masaż poza działaniem relaksacyjnym znacząco poprawia kondycję skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry, zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele.

cena zabiegu 120 zł