umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny
MAKIJAŻ TRWAŁY

Makijaż permanentny to luksus doskonałości na co dzień. W zależności od potrzeb poprzez mikropigmentację możemy nadać blasku i wyrazistości oczom, zagęścić przerzedzone brwi, skorygować ich kształt, lub też nadać piękny kształt i koloryt ustom. Zabieg polega na precyzyjnym wprowadzaniu barwnika w warstwy naskórka. Spośród palety ponad 200 kolorów, indywidualnie dobierane pigmenty podkreślają indywidualne piękno.

W zależności od typu i kolorytu skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Z biegiem czasu wraz ze złuszczającym się naturalnie naskórkiem makijaż blednie. W każdym czasie można go wówczas wzmocnić.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Podczas rozmowy przed rozpoczęciem pigmentacji, omawiany i rysowany jest kształt optymalny do danego typu urody. Makijaż powinien być bardzo naturalny i subtelny mając na uwagę jego trwałość. W celu zwiększenia komfortu zabieg wykowany jest przy użyciu znieczulaczy. Przy pomocy urządzenia niemieckiej marki Purebeau w pierwszej kolejności rysowany jest kontur a następnie wykonywane jest delikatne cieniowanie (brwi/usta). Barwniki wprowadzane są poprzez jednorazowe igły. Wszystkie używane przez nas pigmenty, igły i urządzenia zostały przebadane dermatologicznie, uzyskały niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie wymagania higieny. Zabieg w związku z tym jest bardzo bezpieczny.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zabarwienie jest mocno intensywne. Po 2-3 dniach po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać. Bardzo ważna jest wówczas pielęgnacja tj. stałe natłuszczanie pigmentowanej strefy. Od 5-8 dni zabarwienie zblednie o 50-60% W ciągu 2 do max. 8 tygodni po zabiegu należy dokonać korekty.

PRZECIWSKAZANIA:

Podczas pierwszej wizyty, konsultacji dokonywany jest szczegółowy wywiad mający na celu określenie potencjalnych przeciwwskazań i przygotowanie się do zabiegu. Do szerokich przeciwwskazań należą m.in.:

Jeśli pacjent planuje zabieg liftingu twarzy, należy odczekać ok. 6 miesięcy, aż do całkowitej regeneracji by przystąpić do zabiegu mikropigmentacji.
Podobnie gdy planujemy zabieg powiększania ust, należy odczekać 2 tygodnie do zabiegu makijażu permanentnego ust.
W przypadku zabiegów chirurgicznych lub schorzeń onkologicznych wymagana jest zgoda lekarza specjalisty.

makijaż brwi metodą cienia 700 zł
makijaż kreska zagęszczenie lini rzęs 500 zł

Ceny obejmują dwa zabiegi.