umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyMikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa

Nowoczesny zabieg o bardzo szerokim spektrum zastosowania polegający na mechanicznym złuszczaniu kolejnych warstw naskórka.

Podczas mikrodermabrazji diamentowej używa się metalowej końcówki z diamentowymi głowicami, które delikatnie ścierają naskórek w momencie ich przesuwania się po twarzy. Zrogowaciały naskórek wpada zaś do odpowiednio przystosowanego pojemnika. Głębokość zabiegu jest indywidualnie dobrana do rodzaju i kondycji skóry.

Zabieg pozwala pozbyć się wielu problemów, skutecznie wspomaga walkę z trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, łojotokiem, zaskórnikami a nawet drobnymi zmarszczkami.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg wykonywane jest przy pomocy urządzenia wyposażonego w specjalne głowice o różnej wielkości, pokryte drobnymi ziarnami diamentu napędzanymi podciśnieniem wydobywającym się ze specjalnej pompy zasysającej. Dzięki łagodnemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej warstwie, dochodzi do tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, które zastępują komórki uszkodzone.

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

MIKRODERMABRAZJA SAUTÉ

twarz + szyja 170 zł
twarz + szyja + dekolt 200 zł
plecy 170 zł

MIKRODERMABRAZJA + ZŁUSZCZANIE KWASEM

twarz + szyja od 200 do 250 zł