umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Pielęgnacja dłoni i stópPedicure

Pedicure

Pedicure to zabieg w wykonywany w trosce o znakomitą kondycję Twoich stóp.
W Salonie Alicja wykonywany jest nowoczesnym, bezinwazyjnym i bezpiecznym aparatem niemieckiej marki Gewohl. Dzięki sterylnym wymiennym końcówkom zabieg jest całkowicie komfortowy i przede wszystkim bezpieczny. W zależności od kondycji skóry stóp i paznokci, wykonamy odpowiednio dobrany pedicure dopełniając zabieg stylizacją paznokci.

Zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo wszystkie narzędzie sterylizowane są w autoklawie medycznym i przechowywane w jednorazowych opakowaniach.

pedicure klasyczny
Zabieg rozpoczyna krótka kąpiel stóp podczas której naskórek przygotowywany jest do zabiegu. Usunięcie zrogowaciałego naskórka następuje z wykorzystaniem frezarki. Sprzęt ten zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania i spryskiwania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Stylizację paznokci rozpoczynamy od skrócenia i opiłowania paznokci. Naskórek okalający płytkę paznokciową podważamy i usuwamy przy pomocy cążek. Osuszone i odtłuszczone paznokcie stylizujemy w wybrany przez klienta sposób w zależności od kondycji paznokci.
pedicure spa
Pedicure Spa zapewni zdrowy i piękny wygląd Twoich stóp ale także zapewni chwile błogiego relaksu. Pedicure klasyczny uzupełniony jest o peeling stóp, nawilżająco-regenerującą maskę oraz relaksacyjny masaż.
pedicure kwasowy - callux peel
Pedicure kwasami Callux Peel to pedicure wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych. Kwasy te zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stóp, szczególnie naskórek pięt skłonnych do pękania.
Pedicure kwasami Callux Peel to innowacyjny, wieloetapowy zabieg którego wykonanie nie wymaga moczenia stóp, frezarki. Zabieg wykonany kwasami Callux Peel ma właściwości nie tylko upiększające, ale także lecznicze. Po zabiegu skóra pięt staje się głądka i miękka w dotyku, zabieg usuwa pęknięcia pięt.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg rozpoczyna krótka kąpiel stóp podczas której naskórek przygotowywany jest do zabiegu. Naskórek okalający płytkę paznokciową podważamy i usuwamy przy pomocy cążek. Osuszone i odtłuszczone paznokcie stylizujemy w wybrany przez klienta sposób w zależności od kondycji paznokci. W kolejnym etapie na podeszwę stóp nakładane są kwasy; po kilku minutach, przt pomocy specjalnej szpatułłki usuwany jest zrogowaciały naskórek.

Zabieg wykańczany jest tarą lub frezarką, peelingkiem stóp oraz kremem. 

PRZECIWSKAZANIA:

  • przerwana ciągłość naskórka,
  • rany na stopach,
  • grzybica stóp i paznokci.