umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyCryolift

Cryolift
Odmłodzenie skóry

Zabieg opracowany we francuskim Laboratorium Filorga oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii połączonej z dostarczeniem skórze substancji aktywnych. Metoda poprawia kondycję skóry, odbudowuje i regeneruje.

Bogate preparaty biologiczne intensywnie regenerują i stymulują skórę do odnowy komórkowej. Cryolift Filorga może być wykonywany strefowo, wtłaczając kompleksy aktywne w skórę za pomocą głowicy uwalniającej stabilizowane zimno. Do zabiegów używa się najwyższej klasy preparatów aktywnych, bazujących na wyciągach komórkowych z kawioru łososia oraz bogate kompleksy intensywnie regenerujące i stymulujące skórę do odnowy (Laboratorium FILORGA).

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu – skóra zyskuje zdrowy koloryt, jest nawilżona, napięta i rozświetlona. Seria zabiegów w stopniu znaczącym modeluje i poprawia owal twarzy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg przeprowadza się strefowo za pomocą aparatu z sondą, która generuje optymalny zakres temperatur do skutecznego i bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu ( – 10oC do – 18oC). Wybrany preparat rozprowadza się kolejno na skórze twarzy przez delikatne ruchy sondy. Dzięki “elektronicznej kostce lodu” aktywne substancje penetrują głębiej. Podczas zabiegu dochodzi do szoku termicznego oraz paradoksu naczynioruchowego. Najpierw gwałtownym oziębieniem dochodzi do skurczu naczyń, natomiast później naprzemiennie dochodzi do skurczu i rozkurczu co pozwala szybciej pompować krew i umożliwia niezwykle efektywny transport składników aktywnych. Na zakończenie zabiegu nakłada się odpowiednio dobrane kosmetyki profesjonalne Filorga.

PREPARATY AKTYWNE:

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

oczy 120 zł
twarz + szyja 300 zł