umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

O Nas

Salon Alicja to gabinet kosmetyki profesjonalnej obecny na mapie Gdańska od ponad 20 lat. Doświadczony, wykwalifikowany zespół zapewnia klientom kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii twarzy oraz ciała. Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych marek partnerskich.

Terapie, które rekomendujemy, zawsze dobieramy indywidualnie do klienta – typu cery, wieku i obszarów zwiększonej problematyki. Dzięki długoletniej praktyce, łączeniu technik zabiegowych, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu kuracje stają się efektywne, a Państwa zadowolenie jest najlepszym tego potwierdzeniem.

Stale poszerzamy ofertę zabiegów wraz z nowościami pojawiającymi się na rynku usług kosmetycznych aby jeszcze trafniej, skutecznie oraz w sposób kompleksowy dbać o Państwa. Kadra podnosi swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach branżowych w Polsce oraz za granicą.

Po dwudziestu latach obecności w branży kosmetycznej, dbając o komfort naszych gości zmieniliśmy siedzibę. Od czerwca 2014 znajdziecie nas Państwo na gdańskim Garnizonie – Gdańsk Wrzeszcz.

Do zobaczenia,
Alicja Frynas z zespołem