umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyMezo-Roller

Mezo-Roller
ODMŁADZANIE. HIT ANTI- AGING

Zabieg kosmetyczny polegający na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti- aging. Jest odpowiedni dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i kolorytu. Doskonale sprawdza się przy skórach naczyniowych.

Mikronakłuwanie za pomocą Mezorollera DMN (Dermal-Micro-Needling) uruchamia szereg naturalnych procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry. Prowadzi to do uwalniania czynników wzrostu, biorących udział w procesie gojenia ran i pobudzenia aktywności fibroblastów. Zwiększa się synteza elementów strukturalnych skóry, m.in. kolagenu i elastyny. Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie zwiększa przenikanie składników aktywnych, zawartych w kosmetykach aplikowanych w czasie trwania zabiegu. Daje to w rezultacie spektakularne efekty działania, nieosiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

Już po pierwszej sesji pojawia się uczucie, że skóra “pracuje”. Jest lepiej napięta, gładsza i wygląda świeżo. Odpowiedni dobór długości igieł zapewnia bezpieczeństwo i nie powoduje naruszenia naczyń krwionośnych, przez co zaczerwienienie skóry jest bardzo krótkie lub w ogóle nie występuje.

mezo-roler-1JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg przeprowadzany jest poprzez wykorzystanie indywidualnie dedykowanego rollera tj. dysku z igłami zainstalowanymi na rolce. W trakcie zabiegu delikatne ruchy rolki powodują nakłuwanie skóry tworząc mikro-kanały. Masaż Rollerem pozwala uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie aplikowany jest na skórę odżywczy mezokoktajl z wybranych substancji aktywnych.

WYBRANE PREPARATY AKTYWNE:

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

 

twarz 250 zł
kolejne zabiegi w serii 150 zł