umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

O NasHistoria

Salon Alicja został założony w 1994 roku przez Alicję Frynas, która chcąc rozwijać i szerzyć świadomość pielęgnacji urody od początku kładzie nacisk na najwyższej jakości sprzęt oraz odpowiedni dobór kosmetyków.

Chcąc zapewnić swoim klientom najszerszy dostęp do nowości kosmetycznych, oferta salonu stale podlega rozszerzeniu. Wprowadzony w latach 90. peeling azjatycki przedstawił nowe światło na walkę z cerą problemową. Od 2000 roku rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką marką Biodroga – wprowadzając innowacyjną metodę czyszczenia skóry. W kolejnym etapie rozwoju salonu wprowadzono serię zabiegów detoksykujących koncentrując pracę gabinetu w kierunku holistycznego podejścia do pielęgnacji. W 2001 Salon Alicja wprowadził najnowocześniejszą wówczas technikę masażu marki Guinot przy zastosowaniu prądu. W ostatnich latach współpracujemy silnie z rozpoznawalnymi w świecie medycyny i dermatologii markami Filorga, Xylogic oraz Mesoestetic, skutecznych z zakresu kosmetologii anty-age.

Z każdym rokiem poszerzamy swoją wiedzę i kompetencję. Selekcjonując nowości w branży kosmetycznej, sukcesywnie poszerzamy ofertę o skuteczne propozycje z zakresu pielęgnacji urody.