umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Pielęgnacja ciałaBODY HEALTH

BODY HEALTH
TERAPIA PRÓŻNIOWA CIAŁA DERMOHEALTH®

Terapia próżniowa to nieinwazyjna metoda wykorzystująca ciągłą próżnię o stałej sile przepływu, która porusza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie. Jest to nieinwazyjny zabieg estetyczny oferujący rozwiązania do walki z

Zabieg jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, przez co ułatwia i przyśpiesza usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii (detoksykacja i oczyszczenie organizmu). Dodatkowym efektem zabiegu jest poprawa elastyczności i gładsza skóra. Dzieje się to w wyniku pobudzenia receptorów komórkowych w skutek czego następuje zwiększona produkcja kolagenu i elastyny. Zabieg zapobiega starzeniu się skóry i rozjaśnia skórę.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Do zabiegu przygotowany jest kombinezon trykotowy zwiększający poczucie komfortu w trakcie zabiegu. Urządzenie zakończone głowicą z rolkami masując zasysa skórę. Masaż przeprowadzany jest na całej powierzchni ciała ze szczególną koncentracją się na obszarach zwiększonej problematyki. Pojedyncza sesja trwa około 45 minut, zależy on od indywidualnych ustaleń dla każdego klienta. Dla mniej problematycznych obszarów ciała efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Chcąc uzyskać poprawę dla obszarów głębszego cellulitu zaleca się minimum 10 – 12 sesji.

EFEKTY:

Dermo Health zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji. Pacjentka wraca do domu w lepszym nastroju, widocznie zwiększa się diureza, ponieważ cząsteczki kwasów tłuszczowych są usuwane w naturalny sposób (z moczem). Każda sesja zwiększa diurezę u pacjentki nawet o 50%. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych co tydzień. Aby ocenić te zmiany, bierzemy pod uwagę parametry kliniczne takie jak wygląd skóry – bardziej miękka i gładsza – oraz poprawą krążenia.

PRZECIWWSKAZANIA:

masaż całościowy – pojedynczy 40 min. 80 zł
seria dziesięciu zabiegów 750 zł