umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Pielęgnacja ciałaOpalanie natryskowe

Opalanie natryskowe
NATURALNA OPALENIZNA SUNFX

Opalanie natryskowe jest obecnie najbezpieczniejszą,zdrową i wygodną metodą na uzyskanie pięknej opalenizny. Skóra nabiera pięknego, słonecznego koloru, a nierówności i przebarwienia wyrównują się, pozostawiając wrażenie witalności i atrakcyjności.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość. Zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

SunFX_Pro_Tower_l

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.SolutionBottles_02

Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, ciało  suszonejest specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX.

 

ZALECENIA PO ZABIEGU:

opalanie całego ciała 100 zł
opalanie górnej lub dolnej części ciała 70zł