umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Mikrodermabrazja korundowa

Mikrodermabrazja korundowa

Nowoczesny zabieg o bardzo szerokim spektrum zastosowania polegający na złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka.

Jest to rodzaj peelingu mechanicznego skóry wykonywanego w podciśnieniu przy użyciu sterylnych kryształów korundu wzbogacony działaniem lasera biostymulującego. Podczas zabiegu w podciśnieniu przy użyciu sterylnych kryształów korundu. Kryształy uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry, w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Zimny laser przyspiesza proces odnowy komórkowej.

Zabieg pozwala pozbyć się wielu problemów, skutecznie wspomaga walkę z trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, rozszerzonymi porami, łojotokiem, zaskórnikami a nawet drobnymi zmarszczkami.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Mikrocząsteczki tlenku glinu zostają podane na powierzchnię skóry przez sterylną głowicę. Kiedymesothetm mikrodermabrazja korundowa strumień cząsteczek uderzy o powierzchnię skóry, zostaje natychmiast zassany z powrotem do urządzenia wraz z martwymi komórkami naskórka. W tym samym czasie laser diodowy emituje podczerwień, zdolną wnikać głęboko w tkanki skóry. Energia lasera jest pochłaniana przez cytochromy znajdujące się w tkankach. W mitochondriach poszczególnych komórek energia świetlna jest przekształcana w energię komórkową. Jednocześnie dzięki przepływowi światła zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej keratynocytów, lepszym odżywieniem, poprawą pracy i normalizacją obrotu komórkowego (szybszą produkcją nowych komórek naskórka). System mikrodermabrazji, obecny w aparacie Mesotherm, można stosować przy wszystkich fototypiach skory, w tym fototypiach IV, V i VI, dla których niewskazane jest wykonywanie peelingow chemicznych oraz laserowego resurfacingu

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

twarz + szyja 200 zł
twarz + szyja + dekolt 230 zł
plecy 250zł

ramiona 150 zł