umów się na wizytę 58 345 62 86
napisz do nas formularz
czynne pn-pt 9-20 | sobota 8-14
select language

Kosmetologia twarzyHydradermie Guinot

Hydradermie Guinot

Najbardziej kompleksowa i intensywna kuracja twarzy indywidualnie dobranymi kosmetykami, których wpływ na skórę wzmocniony jest działaniem mikroprądów.

Metoda pielęgnacji skóry oparta na wykorzystaniu prądu galwanicznego wysokiej i niskiej częstotliwości wraz z odpowiednio zjonizowanymi oraz dobranymi składnikami pielęgnacyjnymi; zabieg wykonywany przy zastosowaniu masażu i stymulacji elektrodami oraz relaksującego i modelującego masażu manualnego.

Twarz po zabiegu jest dobrze nawilżona, rozświetlona i dotleniona.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

hydradermie-1Pierwszym etapem zabiegu jest peeling, który przygotowuje skórę do zabiegu. Po zidentyfikowaniu potrzeb cery dobierane jest odpowiednie serum – żel i aplikowany na twarz. Aby wzmocnić działanie aktywnych czynników pochodzenia roślinnego, wykonywany jest masaż elektrodami, przy użyciu urządzenia Hydraderm. Dzięki zastosowaniu mikroprądów o niskiej częstotliwości preparaty aktywne wchłaniają się lepiej w skórę, pobudzane jest też mikrokrążenie i praca mięśni twarzy. Delikatny masaż jest wykonywany przy pomocy elektrod wałeczkowej i kuleczkowej. Przepływ mikroprądów jest niemal niewyczuwalny.

Kolejny etap zabiegu koncentruje się na dotlenieniu skóry poprzez masaż przy użyciu wysokiej częstotliwości prądów w połączeniu z emulsją dotleniającą, która pod wpływem mikroprądów zamienia się w ozon, działający bakteriobójczo i odmładzająco, zwiększa ukrwienie skóry. Etap dotleniający kończy serum, indywidualnie dopasowane.

W ostatniej fazie zabiegu modelowana jest twarz klientki masażem manualnym z wykorzystaniem kremu modelującego o wysokiej zawartości kolagenu morskiego, chityny.

WYBRANE PREPARATY AKTYWNE:

Zabieg Hydradermie wykonywany jest po wcześniejszej konsultacji, która zapewnia optymalny dobór kosmetyków – żelowego serum, zależnie od oczekiwanych efektów.

Dla każdego celu pielęgnacyjnego przeznaczone jest odpowiednie serum: odżywienie, nawilżenie, zwalczanie zmarszczek, oczyszczenie, uspokojenie-złagodzenie, rozjaśnienie, intensywne odmłodzenie Age Logic.

Są również przeznaczone dla specjalnych obszarów: serum przeciwzmarszczkowe pod oczy oraz serum ujędrniające na szyję i biust.

EFEKTY:

PRZECIWSKAZANIA:

twarz + szyja + dekolt 200 zł
oczy 100 zł